محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای یک هفته ابلاغ شد

مهاباد/بالویز-به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا،محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای یک هفته ابلاغ شد. به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری بالویز ، دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم اعمال محدودیت های لازم به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، […]

مهاباد/بالویز-به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا،محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای یک هفته ابلاغ شد.

به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری بالویز ، دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم اعمال محدودیت های لازم به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اجرای محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته در آذربایجان غربی موافقت کرد.

بر این اساس مصادیق محدودیت شامل دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی،حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای،مهدهای کودک، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه‌ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرائی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی‌ها، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی،مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه،قهوه خانه و چایخانه ها، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی،باشگاه های بدنسازی و عدم برگزاری نماز جمعه می شود.

با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا ویروس و همچنین افزایش فوتی ها در سطح استان و بنا به ضرورت حفظ جان همشهریان و جلوگیری از استهلاک کادر درمانی ،رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک یکی از ضرورت های مبارزه با این بیماری است.

مهاباد/پایگاه خبری تحلیلی بالویز/۹۹/۰۷/۱۴-۱۶:۱۸/د