نماینده پیشین مردم ایلام در مجلس درگذشت

مهاباد/بالویز/عمران علیمحمدی نماینده پیشین ایلام در مجلس شورای اسلامی، پس از مبارزه چند روزه با بیماری منحوس کرونا دار فانی را وداع گفت. به گزارش سرویس سیاسی،پایگاه خبری بالویز،نماینده اسبق مردم ایلام به علت ابتلا به ویروس کرونا پس از طی یک دوره چند روزه مبارزه با این بیماری درگذشت. عمران علیمحمدی(متولدسال۱۳۴۴-وفات۲۳آبان۱۳۹۹ در ایلام) اصالتاً […]

نماینده پیشین مردم ایلام در مجلس درگذشت

مهاباد/بالویز/عمران علیمحمدی نماینده پیشین ایلام در مجلس شورای اسلامی، پس از مبارزه چند روزه با بیماری منحوس کرونا دار فانی را وداع گفت.

به گزارش سرویس سیاسی،پایگاه خبری بالویز،نماینده اسبق مردم ایلام به علت ابتلا به ویروس کرونا پس از طی یک دوره چند روزه مبارزه با این بیماری درگذشت.

عمران علیمحمدی(متولدسال۱۳۴۴-وفات۲۳آبان۱۳۹۹ در ایلام) اصالتاً ازشهرستان سیروان نمایندهٔ (میان‌دوره‌ای) دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ ایلام / ملکشاهی / ایوان / شهرستان چرداول / مهران در استان ایلام بود وی یکی از ۱۱ نماینده پیشین مجلس بود. 

عمران علیمحمدی نماینده مردم استان ایلام در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.

استان ایلام دارای سه کرسی از صندلی‌های مجلس شورای اسلامی است.

شهرستان‌های ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، ملکشاهی و مهران در حوزه انتخابیه شمال و شهرستان‌های بدره، دره شهر، دهلران و آبدانان نیز در حوزه انتخابیه جنوب استان ایلام قرار دارند.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۸/۲۴-۱۱:۱۸/ش