بیش از ۹ هزار نفر برای بیمه بیکاری کرونا در کرمانشاه ثبت نام کرده اند

مهاباد – بالویز ( سفیر) معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بیش از ۹ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری کرونا در استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند. به گزارش سرویس خبری اجتماعی  ،پایگاه تحلیلی ” بالویز ” هدایت حاتمی اظهار داشت:اصناف ظرفیت ویژه ای در تامین و توزیع کالا دارد و در حل […]

مهاباد – بالویز ( سفیر) معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بیش از ۹ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری کرونا در استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند.

به گزارش سرویس خبری اجتماعی  ،پایگاه تحلیلی ” بالویز ” هدایت حاتمی اظهار داشت:اصناف ظرفیت ویژه ای در تامین و توزیع کالا دارد و در حل مسائل روزمره مردم و توسعه کشور و استان نیز پیشرو می باشد.

وی گفت: اصناف و روسای اتحادیه در سال جاری کسب مجوز برای واحدهای صنفی را در دستور کار خود قرار دهند و امیدواریم با تلاش اتحادیه ها شاهد فعالیت واحدهای غیر مجاز در سطح استان نباشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تاکید داشت: تاکنون ۹ هزار ۲۴۸ نفر در سامانه بیمه بیکاری استان ثبت نام کردند که در این رابطه در چارچوب تصمیمات ملی پیش خواهیم رفت.

وی افزود: دولت در حال حاضر با شیوه های مختلف از جمله؛ وام، کمک اعتباری و یارانه به بازار و مردم کمک می کند و تا جایی که امکان دارد از اصناف حمایت خواهیم کرد.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا به استان تا امروز ۱۴۴۹ نفر بستری شدند که از این تعداد ۱۲۵۷ نفر ترخیص شده و ۱۵۵ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری می باشندو در این مدت  ۳۷ نفر بر اثر این بیماری جان باختند

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۱/۲۲ – ( ۹:۰۶)