سریال ادامه دار کشفیات مواد محترقه غیرمجاز اینبار در مهاباد/ چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی

مهاباد/بالویز/فرمانده انتظامی مهاباد از توقیف یک دستگاه خودروی وانت سایپا و کشف ۱۱۸ هزار عدد انواع موادمحترقه غیر مجاز، در یکی از جاده‌های فرعی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ محمد توحیدی” اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه دارلک شهرستان مهاباد، حین کنترل خودرو‌های عبوری در یکی از جاده‌های فرعی این […]

سریال ادامه دار کشفیات مواد محترقه غیرمجاز اینبار در مهاباد/ چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی

مهاباد/بالویز/فرمانده انتظامی مهاباد از توقیف یک دستگاه خودروی وانت سایپا و کشف ۱۱۸ هزار عدد انواع موادمحترقه غیر مجاز، در یکی از جاده‌های فرعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ محمد توحیدی” اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه دارلک شهرستان مهاباد، حین کنترل خودرو‌های عبوری در یکی از جاده‌های فرعی این شهرستان به یک دستگاه خودروی وانت سایپا مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

“سرهنگ توحیدی” با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متوقف شده، ۱۱۸ هزار عدد انواع موادمحترقه غیر مجاز کشف شد،افزود: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اقلام مکشوفه، ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف،۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضایی شدند.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۲/۱۶ -۱۰:۴۵:۲۶ / کد خبر ۲۴۰۸ / ش