رعایت نکات بهداشتی از شروط اصلی بازگشایی واحدهای صنفی است

مهاباد – بالویز ” سفیر”  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد،گفت : رعایت نکات بهداشتی از شروط اصلی بازگشایی واحدهای صنفی است

به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز “ محمد جهین ” اظهار داشت : در صورتی که نکات بهداشتی رعایت نشود  اصناف متخلف در مهاباد بدون اطلاع قبلی پلمپ می‌شوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد از تشدید کنترل و نظارت بر بازار خبر داد و افزود: با توجه به اینکه در چند روز اخیر آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مهاباد افزایشی بوده است، طبق مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونای این شهرستان، واحد‌های صنفی متخلف بدون اطلاع قبلی پلمب و متخلفان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

محمد جهین با بیان اینکه در روز‌های آتی بازرسی از واحد‌های صنفی و غیر صنفی تشدید می‌شود، ادامه داد: تمامی واحد‌های صنفی موظف به ثبت نام در سامانه سلامت و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی هستند.

جهین اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده کردن هر گونه تخلف با شماره ۱۲۴ صنعت، معدن و تجارت یا ۴۲۴۴۹۹۷۴ بازرسی اتاق اصناف تماس بگیرند.

دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی از افزایش ۲۴ موردی تعداد مبتلایان به کرونا در این شهرستان خبر داد.

با احتساب ۲۴ مورد روز سه شنبه  تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان مهاباد، از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۵۳۷ مورد رسیده است.

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۳/۰۷ – ۱۲:۰۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.