چه کسی آقای گل فوتبال ایران می‌شود؟

مهاباد-بالویز”سفیر-با مشخص شدن قهرمان لیگ برتر،هنوز تکلیف باقی مسائل این رقابت‌ها مشخص نشده است و یکی از عناوینی که همچنان رقابت داغی دارد، جدول گلزنان لیگ برتر و مقام آقای گلی این مسابقات است. به گزارش سرویس ورزشی ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز” و به نقل از ایسنا روز جمعه هفته گذشته بود که تیم […]

مهاباد-بالویز”سفیر-با مشخص شدن قهرمان لیگ برتر،هنوز تکلیف باقی مسائل این رقابت‌ها مشخص نشده است و یکی از عناوینی که همچنان رقابت داغی دارد، جدول گلزنان لیگ برتر و مقام آقای گلی این مسابقات است.

به گزارش سرویس ورزشی ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز” و به نقل از ایسنا روز جمعه هفته گذشته بود که تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد ۴ هفته زودتر از موعد، عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد و چهارمین قهرمانی پی در پی خود را جشن بگیرد.

با مشخص شدن قهرمان لیگ برتر، هنوز تکلیف باقی مسائل این رقابت‌ها مشخص نشده است و یکی از عناوینی که همچنان رقابت داغی دارد، جدول گلزنان لیگ برتر و مقام آقای گلی این مسابقات است. در حال حاضر در جدول گلزنان، بازیکنان متعددی هستند که در مصاف تنگاتنگی با رقبا به دنبال کسب عنوان آقای گلی هستند و در این گزارش به وضعیت این بازیکنان در ۴ هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر پرداخته شده است.

دیاباته، قائدی و مطهری، خط حمله مدعی آبی‌ها

شیخ دیاباته و مهدی قائدی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال هستند که در جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارند. مطهری و قائدی با ۹ گل در این جدول حضور دارند و شیخ دیاباته با ۱۰ گل با دیگران رقابت می‌کند. استقلال ۵ بازی پیش روی خود در رقابت‌های لیگ برتر در پیش دارد و سپاهان، شهرخودرو، پیکان، شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم، رقبای آبی پوشان در مصاف‌های آینده هستند. سه مهاجم استقلال به نسبت دیگر تیم‌ها، یک بازی بیشتر دارند و مهاجمان این تیم می‌توانند از این فرصت بهره مند شوند و با افزایش تعداد گل های خود بتوانند خود را بالا بکشند.

ترابی و عیلپور، پوکربازان در پی گُل

مهدی ترابی و علی علیپور نیز تیم شان عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده، خیال راحت‌تری به نسبت دیگر رقبا دارند و می‌توانند در ۴ بازی آینده به افزایش تعداد گل های خود متمرکز شوند. علیپور تا اینجای کار ۹ گل و ترابی ۱۰ گل به ثمر رسانده‌اند و مقابل خود تیم‌هایی همچون، نساجی، ذوب آهن، گل گهر و سایپا می‌بینند که کار مهاجمان پرسپولیس را برای گلزنی راحت‌تر ‌می‌کند.

مغانلو و فرصت ۴ هفته‌ای برای تثبیت جایگاه

مهاجم تیم فوتبال پیکان که در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد، رقبای قابل توجهی را برای کسب این عنوان می‌بیند. شهریار مغانلو تا اینجای کار ۱۲ گل به نام خود ثبت کرده است و تراکتور، صنعت نفت، استقلال و سپاهان تیم‌هایی هستند که مقابل پیکان در ۴ هفته آینده مقابل مغانلو صف آرایی میکنند و این مساله کار مهاجم پیکان برای گلزنی سخت می‌کند و باید دید این بازیکن می‌تواند جایگاه خود را در جدول حفظ کند یا قرار است اتفاقات دیگری در این جدول رخ دهد.

آل کثیر، یکه تاز آبادانی‌ها برای آقای گلی

آل‌کثیر در فصل نوزدهم از کلیدی‌ترین بازیکنان نفت آبادان بوده و تاکنون ۱۰ گل برای این تیم به ثمر رسانده است. پیش از بازی صنعت نفت آبادان مقابل سپاهان، بهنام سراج، عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم خود را به دلیل رفتاری که در تمرین داشت، اخراج کرد و او را در اختیار باشگاه قرار داد. شهرخودرو، پیکان، شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز تیم‌هایی هستند که در ۴ بازی آینده مقابل صنعت نفت قرار می‌گیرند و باید دید مشکلات انضباطی به این بازیکن اجازه می‌دهد تا او بتواند در بازی آینده تعداد گل‌های خود را افزایش دهد یا خیر.

در ادامه جدول، احمد زنده روح و یونس شاکری از گل گهر سیرجان و محمد نوری از پارس جنوبی جم با زدن ۸ گل از امیدهای دیگر جدول گلزنان لیگ برتر هستند. پارس جنوبی ۵ بازی برای اتمام لیگ برتر دارد که استقلال یکی از تیم ‌ایی است که باید مقابل آن بازی کند و گل گهر هم باید با پرسپولیس در یکی از ۴ مسابقه باقی مانده خود بازی کند و باید دید در نهایت چه بازیکنی می‌تواند عنوان آقای گلی را از آن خود کند.

مهاباد-پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۵/۰۹ – پ – ۱۴:۲۳