بیش از نیم تُن گوشت فاسد در تکاب امحا شد

مهاباد – بالویز،سفیر– رییس شبکه دامپزشکی تکاب گفت : ۵۱۶ کیلوگرم گوشت قرمز، سفید و انواع فرآورده‌های پروتئینی فاسد و غیربهداشتی در این شهرستان کشف و امحا شد. به گزارش سرویس اجتماعی سلامت ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز ” احمد بهرامی ، اظهار داشت : این میزان گوشت فاسد در بازرسی از ۱۶۰ واحد صنفی و […]

مهاباد – بالویز،سفیر– رییس شبکه دامپزشکی تکاب گفت : ۵۱۶ کیلوگرم گوشت قرمز، سفید و انواع فرآورده‌های پروتئینی فاسد و غیربهداشتی در این شهرستان کشف و امحا شد.

به گزارش سرویس اجتماعی سلامت ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز ” احمد بهرامی ، اظهار داشت : این میزان گوشت فاسد در بازرسی از ۱۶۰ واحد صنفی و عرضه‌کننده مواد پروتئینی جمع‌آوری و با ضبط و معدوم‌سازی از چرخه فروش در بازار این شهر خارج‌ شد.

شبکه دامپزشکی شهرستان تکاب افزود: در بازرسی‌های انجام‌شده توسط اکیپ نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی تکاب، ۱۵ واحد صنفی و فروشگاه متخلف عرضه‌کننده گوشت بهداشتی جریمه و برای رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی معرفی شدند.

” احمد بهرامی ” بیان کرد : شبکه دامپزشکی به عنوان مرجع تامین سلامت و امنیت مواد غذایی با منشا دامی با هرگونه تخلف در عرضه و فروش به ویژه گوشت و فرآورده‌های پروتیینی به‌طور جدی برخورد می‌کند و در این راستا نظارت و بازرسی از قصابی‌ها و مراکز عرضه گوشت در این شهرستان توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی افزایش یافته است

تکاب از شهرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است و روزانه بیش از ۱۴ تُن انواع گوشت و فرآورده پروتیینی در این شهرستان مصرف می‌شود.

این شهرستان دارای سه‌هزار و ۴۰۰ واحد صنفی در مناطق شهری و روستایی است که ۶۰ واحد از آنها قصابی و مراکز عرضه گوشت و مرغ هستند.

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز – ۹۹/۰۴/۰۲ – د – ۱۱:۵۲