ورزشی

بازی ایران و آمریکا در سینماهای کشور پخش می شود

مسابقه فوتبال ایران و آمریکا امشب ۸ آذرماه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود.

مهاباد/بالویز/با تصمیم سازمان سینمایی بازی تیم ملی فوتبال ایران در برابر آمریکا در قالب بازی‌های جام‌جهانی در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی،پایگاه خبری بالویز” و به نقل از سازمان سینمایی،با موافقت محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر،امشب ۸ آذر ماه در سینماهای برای مخاطبان و مشتاقان فوتبال و بازی ایران و آمریکا پخش خواهد شد.

“حبیب ایل بیگی” معاون ارزشیابی و نظارت با اعلام این خبر گفت: به پیشنهاد انجمن سینماداران و تقاضای بخش‌هایی از جامعه، با تمهیدات صورت گرفته برای استفاده حداکثری علاقه‌مندان فوتبال هماهنگ شد،امشب ظرفیت سینماهای کشور به پخش مسابقه فوتبال جام جهانی قطر و بازی ایران و آمریکا اختصاص یابد.

به گفته “ایل بیگی”با توجه به اقبال عمومی به موضوع تماشای دسته جمعی فوتبال در سالن‌های سینما به خصوص جوانان و نوجوانان، همچنین، تجربه خوب این اقدام در سال‌های گذشته، پیش بینی می‌شود که شاهد استقبال گسترده علاقمندان از این اقدام باشیم.

یادآور می‌شود، مسابقه فوتبال ایران و آمریکا امشب ۸ آذرماه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود.

همچنین تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل آمریکا با پیراهن سفید به میدان می‌رود.

به گزارش سایت خبری بالویز” تیم ملی فوتبال ایران امشب در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف آمریکا می‌رود.

این مسابقه که برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد و معادلات صعود به مرحله حذفی را تعیین می‌کند، از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، تیم ملی ایران همانند دیدار با ولز، در مسابقه با آمریکا هم پیراهن سفید بر تن خواهد داشت و آمریکا با پیراهن آبی رنگ به میدان می‌رود.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۱/۰۹/۰۸-۰۷:۰۵:۱۵/خبر۳۵۰۶/کدخبر۱۶۹۱۹/س