شرکت های دانش بنیان می توانند در متراژ ۲۰ متری فعالیت کنند

مهاباد/بالویز/معاون وزیر صمت و مدیر عامل شهرک‌های صنعتی ایران در مهاباد،گفت:با حذف شیوه نامه، شرکت های دانش بنیان می توانند در متراژ ۲۰ متری نیز فعالیت کنند. به گزارش سرویس اقتصادی،پایگاه خبری بالویز“علی رسولیان”در جریان بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی مهاباد اظهار داشت:پیش از این زمین مورد نیاز برای فعالیت شرکت های […]

شرکت های دانش بنیان می توانند در متراژ 20 متری فعالیت کنند

مهاباد/بالویز/معاون وزیر صمت و مدیر عامل شهرک‌های صنعتی ایران در مهاباد،گفت:با حذف شیوه نامه، شرکت های دانش بنیان می توانند در متراژ ۲۰ متری نیز فعالیت کنند.

به گزارش سرویس اقتصادی،پایگاه خبری بالویز“علی رسولیان”در جریان بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی مهاباد اظهار داشت:پیش از این زمین مورد نیاز برای فعالیت شرکت های دانش بنیان ۵۰۰ متر بود ولی با حذف این شیوه نامه، شرکت های دانش بنیان حتی در سوله ای ۲۰ متری نیز خواهند توانست به فعالیت بپردازند.

معاون وزیر صمت و مدیر عامل شهرک‌های صنعتی ایران،افزود:با توجه به کمبود زمین و اشباع واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی کشور،زمین هایی که در این شهرک‌های صنعتی واگذار شده ولی چندین سال است اقدامی برای ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در آنها انجام نشده،شناسایی و در چارچوب قانون به مزایده گذاشته می‌شود. 

علی رسولیان عنوان کرد:تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی مناطق مختلف کشور از اولویت‌های این سازمان است.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در بخش صنعت کشور از رشد قابل توجهی برخوردار شده و با وجود تحریم‌ها پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به رشد صنعتی قابل قبولی در کشور دست پیدا کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، توازن در سرمایه‌گذاری بین مناطق مختلف کشور و توجه به توسعه شرکت های دانش بنیان را از دیگر برنامه‌های این سازمان عنوان کرد.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۲/۰۱-۱۳:۵۰:۱۴/ج