عکس عکاس مهابادی در جشنواره جهانی GCCA2020 انگلستان

عکس عکاس مهابادی در جشنواره جهانی GCCA2020 انگلستان

مهاباد-بالویز/رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،گفت:یک قطعه عکس از عکاس مهابادی در جشنواره دوسالانه بین المللی عکس GCCA2020 لندن در بین ۹ نفر عکاس برتر بخش آماتور جهت کسب جایزه ۱۰ هزار دلاری حضور دارد.

به گزارش سرویس فرهنگی و هنری ،پایگاه خبری بالویز“رحیم بایزیدی”با اعلام این خبر گفت:شمال(فایق ) اشترابه عکاس جوان مهابادی جزء ۹ عکاس برتر جشنواره در لیست کوتاه جشنواره در دسته آماتور پس از رای داوران در لیست رقابت جهت کسب جایزه ۱۰ هزار دلاری قرار گرفت.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،با اشاره به اینکه این جشنواره توسط انجمن جهانی بتن و سیمان برگزار می شود،افزود:برای شرکت در این جشنواره ۱۲هزارو ۴۰۰ عکس از سراسر دنیا از طریق فراخوان ارسال شده بود که عکس عکاس جوان مهابادی در لیست نهایی قرار گرفته است .

این جشنواره دارای بخش های مختلف از جمله ،طراحی شهری UrbanConcrete – زیرساخت oncreteInfrastructure – بتن در زندگی روزمره ConcreteInDailyLife – بتن در فیلم ویدیویی ConcreteinLifeVideo بود که شرکت کنندگان می توانستند در این بخش ها شرکت کنند.

“بایزیدی” گفت:شمال اشترابه در بخش بتن در زندگی روزمره شرکت کرده است.

وی ادامه داد:هدف از برگزاری این مسابقه، یادآوری و تجلیل از نقش حیاتی بتن در جهان، انعطاف پذیری، استحکام، دوام و پایداری آن است.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد تصریح کرد:شمال اشترابه متولد۱۳۷۵ دارای کارشناسی عمران و فارغ التحصیل رشته عکاسی از انجمن سینمای جوانان مهاباد است وی فعالیت کاری خود را از سال ۹۶ آغاز ودر موضوعات عکاسی مستند و خیابانی فعالیت دارد .

رتبه اول تک عکس به همراه لوح و تندیس جشنواره فیلم و عکس مهاباد،رتبه دوم عکس کار و من دراستان آذربایجان غربی،جایزه بهترین عکس عکس با موضوع (فرهنگ زندگی کرونایی) در استان اراک در کارنامه کاری خود دارد.

این جشنواره در شهر لندن برگزار می شود و به هر یک از برندگان حرفه ای و غیر حرفه ای در هر گروه به همراه یکی از نامزدهای نهایی جایزه بهترین عکس سال “بتن در زندگی” اعطا خواهد شد.برنده اصلی جایزه نقدی به مبلغ ده هزار دلار آمریکا دریافت خواهد کرد.

به برندگان نهایی از هر گروه نیز جایزه نقدی به مبلغ ۲۵۰۰ دلار آمریکا تعلق خواهد گرفت.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۱/۰۸-۲۰:۲۵:۱۲/چ

عکس عکاس مهابادی در جشنواره جهانی GCCA2020 انگلستان 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.