از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سماور تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد

از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سمار تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد

مهاباد/بالویز/ریس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد،گفت:به دلیل گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،خانواده این کودک از آتش نشانی درخواست کمک کردند.

به گزارش سرویس حوادث،پایگاه خبری بالویز“رحمن احمدی”اظهار داشت:در پی وقوع حادثه گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،اعضای خانواده او به همراه فرزندشان به سازمان آتش نشانی مراجعه و از آتش نشانان درخواست کمک کردند.

“رحمان احمدی”با اشاره به اینکه به دنبال درد شدید و بی تابی این کودک، ابتدا والدینش برای خارج کردن انگشت دست فرزندشان تلاش کردند، ولی نتیجه‌ای حاصل نشد،افزود:به همین خاطر آنان بلافاصله او را به سازمان آتش نشانی برده و درخواست کمک کردند.

او تصریح کرد:آتش نشانان پس از آرام کردن کودک، با استفاده از تجهیزات و ابزار، این درب فلزی را از انگشت دست کودک جدا کردند و او را از درد ناشی ازتورم انگشت رها ساختند.

سازمان آتش نشانی مهاباد در قالب سه ایستگاه، ۴۲ نفر پرسنل عملیاتی و با برخورداری از هشت دستگاه خودرو سبک و نیمه سنگین، عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق را انجام می‌دهد.

پیدا شدن جسد یک مرد روستایی در خلیفان، زیر برف و سرما

جسد یک مرد روستایی که از دو روز گذشته گم شده بود در زیر برف و سرما پیدا شد.

به گزارش  بخشدار خلیفان گفت: این مرد ۶۰ ساله که مبتلا به بیماری آلزایمر بوده از منزل خارج شده و به ارتفاعات منطقه رفته بود.

بیژن‌فر افزود:این مرد اهل روستای قرنی آباد در یک کیلومتری روستای کاولان‌سفلی پس از عبور از نزدیکی استخر‌های پرورش ماهی روستای کانی‌سفید،به کوهستان رفته بود.

وی اضافه کرد:خانواده متوفی و اهالی روستا جسد این مرد را دیروز در حالیکه بر اثر برف و سرما یخ زده بود در حوالی روستا‌های کانی‌رش و کانی‌سفید پیدا کردند. 

از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سماور تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد 1

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۹/۱۵-۱۷:۲۵/ش

از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سماور تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.