از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سماور تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد

مهاباد/بالویز/ریس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد،گفت:به دلیل گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،خانواده این کودک از آتش نشانی درخواست کمک کردند. به گزارش سرویس حوادث،پایگاه خبری بالویز“رحمن احمدی”اظهار داشت:در پی وقوع حادثه گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،اعضای خانواده او به همراه فرزندشان به سازمان آتش نشانی […]

از گیر کردن انگشت دست یک کودک در درب سمار تا پیدا شدن جسد یک نفر در زیر برف در مهاباد

مهاباد/بالویز/ریس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد،گفت:به دلیل گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،خانواده این کودک از آتش نشانی درخواست کمک کردند.

به گزارش سرویس حوادث،پایگاه خبری بالویز“رحمن احمدی”اظهار داشت:در پی وقوع حادثه گیر کردن انگشت دست پسر بچه‌ای در درب سماور،اعضای خانواده او به همراه فرزندشان به سازمان آتش نشانی مراجعه و از آتش نشانان درخواست کمک کردند.

“رحمان احمدی”با اشاره به اینکه به دنبال درد شدید و بی تابی این کودک، ابتدا والدینش برای خارج کردن انگشت دست فرزندشان تلاش کردند، ولی نتیجه‌ای حاصل نشد،افزود:به همین خاطر آنان بلافاصله او را به سازمان آتش نشانی برده و درخواست کمک کردند.

او تصریح کرد:آتش نشانان پس از آرام کردن کودک، با استفاده از تجهیزات و ابزار، این درب فلزی را از انگشت دست کودک جدا کردند و او را از درد ناشی ازتورم انگشت رها ساختند.

سازمان آتش نشانی مهاباد در قالب سه ایستگاه، ۴۲ نفر پرسنل عملیاتی و با برخورداری از هشت دستگاه خودرو سبک و نیمه سنگین، عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق را انجام می‌دهد.

پیدا شدن جسد یک مرد روستایی در خلیفان، زیر برف و سرما

جسد یک مرد روستایی که از دو روز گذشته گم شده بود در زیر برف و سرما پیدا شد.

به گزارش  بخشدار خلیفان گفت: این مرد ۶۰ ساله که مبتلا به بیماری آلزایمر بوده از منزل خارج شده و به ارتفاعات منطقه رفته بود.

بیژن‌فر افزود:این مرد اهل روستای قرنی آباد در یک کیلومتری روستای کاولان‌سفلی پس از عبور از نزدیکی استخر‌های پرورش ماهی روستای کانی‌سفید،به کوهستان رفته بود.

وی اضافه کرد:خانواده متوفی و اهالی روستا جسد این مرد را دیروز در حالیکه بر اثر برف و سرما یخ زده بود در حوالی روستا‌های کانی‌رش و کانی‌سفید پیدا کردند. 

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۹/۱۵-۱۷:۲۵/ش