برای هفتمین هفته محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی تمدید شد

مهاباد/بالویز/جهت پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس،محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای هفتمین هفته متوالی تمدید شد. به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی […]

تمدید مجدد محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی

مهاباد/بالویز/جهت پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس،محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای هفتمین هفته متوالی تمدید شد.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی گروه های شغلی ۳ و ۴ برای هفتمین هفته متوالی به مدت یک هفته دیگر در سراسر آذربایجان غربی از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه موافقت کرد.

بر همین اساس دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی به استثنای بانک ها نیز از ۲۴ تا ۲۹ آبان ( با اولویت کارکنان مسن، دارای بیماری های زمینه ای، بانوان باردار و دارای فرزند شیرخوار) تمدید شد.

گفتنی است،تعطیلی همه صنوف به استثنای گروه شغلی یک از ساعت ۱۸ تا ۲۰ آذر در ۸ شهر ارومیه خوی، بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر و نقده به قوت خود باقیست.

به گزارش پایگاه خبری بالویز،اجرای محدودیت های کرونایی در دو ماه اخیر به دلیل شیوع موج سوم کرونا ویروس و همچنین افزایش مبتلایان و فوتی ها در استان اجرا شده است،اصناف و مشاغل و همچنین شهروندان استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام و اجرای این مصوبات می توانند در انجام قطع این بیماری در سطح شهرهای استان همیار کادر درمانی باشند.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۸/۲۵-۱۲:۰۰/ی