محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای پنجمین هفته متوالی تمدید شد

تمدید مجدد محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی

مهاباد/بالویز/به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله با کرونا،محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای پنجمین هفته متوالی تمدید شد.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی برای پنجمین هفته متوالی به مدت یک هفته دیگر از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه در آذربایجان غربی موافقت کرد.

بر این اساس مصادیق محدودیت شامل دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی،حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای،مهدهای کودک، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه‌ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرائی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی‌ها، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی،مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه،قهوه خانه و چایخانه ها، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی،باشگاه های بدنسازی و برگزاری نماز جمعه می شود.

بر همین اساس دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی نیز از ۱۰ تا ۱۶ آبان تمدید شد.

گفتنی است محدودیت های گروه ۲ در سه شهرستان ماکو، مهاباد و پیرانشهر نیز تا روز یکشنبه ۱۱ آبان تمدید شده بود.

به گزارش سایت خبری بالویز،مشارکت و همدلی کلیه شهروندان استان و مسئولین اجرایی می تواند در راستای پیشگیری و مبارزه با این بیماری باشد.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۸/۱۲-۱۳:۲۰/د

محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای پنجمین هفته متوالی تمدید شد 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.