اطلاعیه های مهم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان مهاباد

مهاباد/بالویز/بنا بر اعلام ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز،ستاد پیشگیری مبارزه با کرونای مهاباد اطلاعیه منتشر نمود. به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،بنا بر اعلام ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز و با […]

اطلاعیه های مهم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان مهاباد

مهاباد/بالویز/بنا بر اعلام ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز،ستاد پیشگیری مبارزه با کرونای مهاباد اطلاعیه منتشر نمود.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،بنا بر اعلام ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز و با اعلام ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونای شهرستان مهاباد از مورخ ۹۹/۰۸/۰۵ و به مدت یک هفته کلیه مشاغل شهرستان مهاباد به غیر از واحدهای صنفی نانوایی‌ها، نان روغنی و سنگک، فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و سوپرمارکتها، غذاهای آماده( صرفا بیرون بر) تعطیل بوده و هر گونه فعالیت ممنوع خواهد بود.

این ستاد از کلیه متصدیان واحدهای صنفی این شهرستان درخواست کرد در جهت جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا نهایت همکاری را در اجرای مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا داشته باشند

همچنین بر اساس مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان مهاباد، بازار این شهرستان از روز دوشنبه  به مدت یک_هفته تعطیل خواهد شد.

پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد نیز طی اطلاعیه،اعلام کرد شهروندان محترم در شهرستان مهاباد  در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا،آزمون های شفاهی و کتبی آیین نامه راهنمایی رانندگی از مورخه ۹۹/۸/۳ تا اطلاع ثانوی  لغو می گردد.

بر اساس مصوبات امروز ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان مهاباد،بازارچه_ها و تاناکورای این شهر از دوشنبه به مدت یک_هفته تعطیل خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرده است،که  ۱۲۹ بیمار در بخش ایزوله بیمارستان این شهرستان بستری بوده که ۲۵ نفر آنان کرونا مثبت و  مابقی مشکوک هستند.

امیر بهزاد با اشاره به اینکه قدرت انتقال ویروس کرونا چند برابر شده است،افزود:از مجموع کل بستری شدگان ۱۵ نفر در بخش آی سی یو هستند که وضعیت عمومی آنان مناسب نیست. 

وی اضافه کرد:از ابتدای شیوع کرونا تاکنون سه‌هزار و ۸۸۹ نفر در مهاباد به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد ۱۶۴ نفر جان خود را ازدست داده‌اند.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۸/۰۶-۸:۱۵/س