فرماندار ویژه شهرستان مهاباد فرا رسیدن ماه ربیع الاول را تبریک گفت

مهاباد/بالویز/معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد طی پیامی فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت. به گزارش سرویس سیاسی ،پایگاه خبری بالویز«ایرج شجاعی» فرماندار شهرستان مهاباد ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد آخرین پیام آور الهی پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی (ص) […]

مهاباد/بالویز/معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد طی پیامی فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش سرویس سیاسی ،پایگاه خبری بالویز«ایرج شجاعی» فرماندار شهرستان مهاباد ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد آخرین پیام آور الهی پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی (ص) در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن پیام فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به شرح زیر است

به نام خدایی که با اشارت «لَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ»، امنیت را از نعمت های بزرگ شمرده است.

امنیت از مؤلفه های مهم و اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است، که تنها در سایه فداکاری و ایثار نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی فراهم می گردد.

نیروی انتظامی در این راستا جایگاه ویژه و نقش برجسته‌ای دارد. نیروی مقتدر، فداکار و با صلابتی که همواره دوشادوش مردم بوده است و از گوهر گرانبهای امنیت در تمام نقاط و تمام اوقات حراست نموده است. ناامنی را به جان خریده، تا امنیت را ارمغان آورد و فضا را بر خلافکاران تنگ نموده و محیط شرارت هنجارشکنان را بسیار نا امن کرده تا نتوانند خدشه‌ای به امنیت جامعه وارد سازند.

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای نیروی انتظامی که زبان و قلم از توصیف فداکاری و رشادت های آنان قاصر است، از تمامی سبزپوشان جهادگر و با اخلاص نیرو‌های ناجا قدردانی کرده و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان، به ویژه دلاور مردان این نیرو در شهرستان مهاباد تبریک می گویم و توفیق روز افزون همگان را از خداوند خواهانم.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۰۷/۲۹-۰۸:۱۸/س