تولد نوزاد عجول در مهاباد

مهاباد .به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بالویز نوزادی دختری که زمان تولدش فرا رسیده بود اجازه رفتن مادر به بیمارستان را نداد. مدیر اورژانس مهاباد گفت :طی   تماس با اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۲۰:۳۰ نیرو های اورژانس ۱۱۵ پایگاه شماره دو شهری با توجه به ترافیک داخل شهری و بعد مسافت در کمتر از ۷ […]

مهاباد .به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بالویز نوزادی دختری که زمان تولدش فرا رسیده بود اجازه رفتن مادر به بیمارستان را نداد.
مدیر اورژانس مهاباد گفت :طی   تماس با اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۲۰:۳۰ نیرو های اورژانس ۱۱۵ پایگاه شماره دو شهری با توجه به ترافیک داخل شهری و بعد مسافت در کمتر از ۷ دقیقه خود را به منطقه با شیب تند کانی صوفی رشید رسانده و مادر باردار رابا شروع درد های شدید زایمانی در منزل زایمان کردند.
کمال حسین پور مسئول فوریتهای پزشکی شهرستان مهاباد اظهار داشت: کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی توانستند نوزاد را به سلامت به دنیا آورند و اقدامات درمانی همچون سرم تراپی،بستن ناف نوزاد و اقدامات مراقبت های ویژه را در داخل آمبولانس انجام داده و مادر و نوزاد را با شرایط سلامت پایدار به بخش زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تحویل دهند.
وی افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده و اهمیت نجات جان مادران باردار پرخطر، خانم ۳۷ ساله و درهفنه های پایاتی حاملگی بسر می برد و فرزند چهارم خود را حامله بود. حال مادر و نوزاد مطلوب گزارش شده است.
شایان ذکر است: برای تولد این نوزاد عجول هیمن محمد شریفی و داود محمد امینی تکنسین های اورژانس پایگاه شماره ۲ شهری تلاش کردند
پایگاه خبری تحلیلی بالویز /۹۸/۰۴/۰۴

رحیم بایزیدی
تازه ترین نوشته های رحیم بایزیدی (دیدن همه)