شش وقف جدید در سردشت ثبت شد

مهاباد-بالویز،سفیر-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت،گفت : از ابتدای سال تاکنون ۶ وقف به ارزش بیش از ۸ میلیارد ریال در سامانه موقوفات این شهرستان به ثبت رسیده است. به گزارش سرویس اجتماعی ،پایگاه خبری تحلیلی بالویز، «رحمان شمسی» افزود: چهار قطعه زمین مسکونی و یک قطعه زمین زراعی به متراژ کلی ۲ هزار و […]

مهاباد-بالویز،سفیر-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت،گفت : از ابتدای سال تاکنون ۶ وقف به ارزش بیش از ۸ میلیارد ریال در سامانه موقوفات این شهرستان به ثبت رسیده است.

به گزارش سرویس اجتماعی ،پایگاه خبری تحلیلی بالویز، «رحمان شمسی» افزود: چهار قطعه زمین مسکونی و یک قطعه زمین زراعی به متراژ کلی ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع به ارزش ۴۵۶ میلیون تومان وقف شده است.

وی اظهار داشت : همچنین یک ساختمان مسکونی نو،دو طبقه با زیربنای ۲۰۶ متر مربع، به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان وقف و به ثبت رسید.

«شمسی» با اشاره به نیت و اهداف وقف ، تصریح کرد: این موقوفات توسط چهار واقف نیک اندیش در دو روستا و شهر سردشت جهت سرویس بهداشتی، مصالح عمومی، حقوق امام جماعت و خادم مسجد وقف شده‌اند.

وی اظهار کرد: در مجموع از ابتدای سال تاکنون ۶ وقف به ارزش ۸ میلیارد و شصت میلیون ریال توسط خیران، وقف و در سامانه جامع موقوفات این شهرستان به ثبت رسیده است.

شهرستان سردشت یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است که در جنوب این استان واقع شده است .

مهاباد-پایگاه خبری تحلیلی بالویز-۹۹/۰۶/۰۲-ی-۱۰:۱۸