ورزشکار قطع نخاع رشته ژیمناستیک زیر چتر حمایتی هیئت پزشکی ورزشی آذربایجان غربی

مهاباد-بالویز”سفیر-رئیس هیات پزشکی ورزشی آذربایجان غربی با خانواده ورزشکار قطع نخاعی آقای حسین اسماعیلی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش یرویس ورزشی، پایگاه خبری تحلیلی بالویز، هیات پزشکی ورزشی استان آذربایجان غربی با حضور در منزل حسین اسماعیلی ورزشکار شایسته قطع نخاعی رشته ژیمناستیک دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک در جریان مشکلات و […]

مهاباد-بالویز”سفیر-رئیس هیات پزشکی ورزشی آذربایجان غربی با خانواده ورزشکار قطع نخاعی آقای حسین اسماعیلی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش یرویس ورزشی، پایگاه خبری تحلیلی بالویز، هیات پزشکی ورزشی استان آذربایجان غربی با حضور در منزل حسین اسماعیلی ورزشکار شایسته قطع نخاعی رشته ژیمناستیک دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک در جریان مشکلات و موانع این ورزشکار شایسته ارومیه ای قرار گرفتند.

« کیاست فر » ضمن قدردانی از خانواده حسین اسماعیلی به جهت پیگیری مطالبات درمانی این ورزشکار شایسته رشته ژیمناستیک گفت، هیئت پزشکی ورزشی با تمام بضاعتی که دارد خدمات درمانی خود را اعم از موارد درمانی، فیزیوتراپی،روانشناسی و دندان پزشکی خود را در کمترین زمان ممکن برای ایشان و خانواده ایشان مهیا خواهد نمود و تمام تلاش خود را در جهت طی شدن مراحل درمان حسین اسماعیلی به کار خواهد بست و افراد خانواده ایشان را در حد بضاعت خود زیر چتر حمایت ها یش قرار خواهد داد.

حسین اسماعیلی  بعد از ظهر روز ۲۴ مهر سال ۸۹ شمسی در اثر  تمرین های ژیمناستیک و هنگامی که می خواست حرکت ‘ دو وارو’ را انجام دهد، بر اثر قفل شدن بدن و برخورد با زمین از ناحیه مهره های پنج و ۶ گردن آسیب دید و مصدومیت ۸۰ درصدی از ناحیه نخاع پیدا کرد

مهاباد-پایگاه خبری تحلیلی بالویز-۹۹/۰۵/۱۹ – ی- ۱۷:۱۵