فرماندار مهاباد از تشکل ها و انجمن های زیست محیطی تقدیر کرد

مهاباد-بالویز”سفیر-معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد،از تشکل ها و انجمن های زیست محیطی مبنی بر پاکسازی حاشیه سد مهاباد،تقدیر و تشکر کرد 

به گزارش سرویس اجتماعی ،پایگاه خبری تحلیلی بالویز” معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از تشکل ها و انجمن های زیست محیطی شهرستان مهاباد که در مورخ ۲۷ تیرماه ۹۹ اقدام به پاکسازی حاشیه سد مهاباد کردند تقدیر بعمل آورد.

متن پیام تقدیر “ایرج شجاعی ” فرماندار شهرستان مهاباد بدین شرح است :

بسم تعالی

طی سال های اخیر به همت دوستداران طبیعت و فعالان محیط زیست، پویش های مفیدی برای نریختن زباله در شهرستان مهاباد ایجاد شده ، گر چه مردم فرهنگ مدار مهاباد همواره به پاکیزگی و حفظ محیط زیست شهره بوده و هستند.

لیکن دستیابی به محیط زیستی سالم و عاری از هرگونه آلودگی، عزمی جدی در جهت حفظ ، نگهداری و بهره‌ برداری صحیح از مواهب و منابع زیبای زمین را می طلبد که این مهم، وظیفه همگانی مردم و مسئولین است.

اینجانب ضمن تقدیر از انجمن کوهنوردان مهاباد که با هماهنگی با ادارات ذیربط و فراخوان عمومی ، از همت مدیران و تشکل‌های مردمی در جهت اشاعه فرهنگ زیست محیطی قدردانی نموده و امیدوارم با هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان و ارتقای مشارکت های مردمی، نسبت به پاکسازی حاشیه سد مهاباد و استفاده منطقی از آب و خاک به عنوان منابع حیاتی زمین کوشاتر باشیم.

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی بالویز” – ۹۹/۰۵/۰۲ – پ – ۸:۰۰

فرماندار مهاباد از تشکل ها و انجمن های زیست محیطی تقدیر کرد 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.