نوزادسالم از مادر مبتلا به کرونا در میاندوآب متولد شد

مهاباد- بالویز “سفیر– مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت : نوزادسالم از مادرمبتلا به  کرونا در میاندوآب تحت عمل جراحی سزارین متولد شد 

به گزارش سرویس اجتماعی ،پایگاه خبری تحلیلی بالویز ” حیدری اظهار داشت : مادر باردار مبتلا به کرونا در اتاق عمل  بیمارستان حضرت فاطمه(س) تحت عمل جراحی سزارین قرار گرفت و در نهایت نوزادسالم ۳ کیلوگرمی به دنیا آمد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود : این خانم ۲۸ ساله میاندوآبی به علت تشخیص ابتلاء به ویروس کرونا در بخش ایزوله تنفسی بیمارستان عباسی میاندوآب بستری و تحت مداوا بود که  جهت فرایند زایمان به بخش جراحی بیمارستان حضرت فاطمه منتقل شد

حیدری ادامه داد :  با حضور به موقع تیم جراحی مستقر در بیمارسان  بلافاصله تحت عمل جراحی سزارین قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه پایان بارداری برای این مادر باردار در ۳۸ هفته اعلام شد، تصریح کرد: زایمان توسط تیم زنان و زایمان بیمارستان حضرت فاطمه با موفقیت انجام شد و نوزاد دختر سالم با وزن ۳ کیلوگرم بدنیا آمد.

او همچنین تصریح کرد: نوزاد، اولین فرزند خانواده است و در بیمارستان حضرت فاطمه در بخش اطفال تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارد و حال عمومی نوزاد خوب است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب خاطرنشان کرد: این مادر هم پس از زایمان در بیمارستان تحت نظر قرار دارد و حال عمومی وی مساعد است .

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۴/۱۹ پ – ۱۸:۴۹

نوزادسالم از مادر مبتلا به کرونا در میاندوآب متولد شد 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.