مواد غذایی و تاریخ مصرف گذشته در میاندوآب امحاء شدند

مهاباد- بالویز”سفیر-مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت : ۷ تن موادغذایی، دارویی غیرقابل مصرف ،تاریخ مصرف گذشته در میاندوآب معدوم و امحاء شد به گزارش سرویس سلامت ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز” سهراب حیدری اظهار داشت : هفت تن مواد غذایی و دارویی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان معدوم‌ شد. […]

مهاباد- بالویز”سفیر-مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت : ۷ تن موادغذایی، دارویی غیرقابل مصرف ،تاریخ مصرف گذشته در میاندوآب معدوم و امحاء شد

به گزارش سرویس سلامت ، پایگاه خبری تحلیلی بالویز” سهراب حیدری اظهار داشت : هفت تن مواد غذایی و دارویی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان معدوم‌ شد.

“حیدری “افزود: این میزان مواد غذایی، دارویی و مخدر غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته به همت واحدهای بهداشت محیط و حرفه‌ای و  واحد نظارت دارویی و مواد مخدر در سطح شهرستان کشف و امحا شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ادامه داد : سه تن از اقلام معدومی، روغن پالم و کره تقلبی بود که از ۲ کارگاه تولید کره تقلبی به واسطه گزارش مردمی در سامانه ۱۹۰ کشف شده بود.

سهراب حیدی اضافه کرد : با پیگیری‌های انجام شده متخلفان این پرونده‌ها به حبس تعزیری و جزای نقدی محکوم شدند.

وی از شهروندان خواست در هنگام خرید موادغذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی به برچسب اصالت و سلامت کالا و مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو و همچنین تاریخ تولید و انقضا محصولات غذایی، توجه ویژه داشته باشند.

حیدری اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را به صورت حضوری به واحد تخلفات بهداشتی یا از طریق شماره تماس۴۵۲۲۶۶۶۶- ۰۴۴ اطلاع دهند.

شهرستان میاندوآب یکی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی است

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی “بالویز – ۹۹/۰۴/۰۳ – س – ۱۸:۲۳