کشف بیش از ۵۰۰مورد تخلف در استان کردستان

مهاباد – بالویز ” سفیر -رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان گفت: طی دو ماهه سال جاری بیش از ۵۰۰ مورد تخلف کشف شده است  به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز ،محمد دره وزمی ، افزود:  طی دو ماهه اول سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و […]

مهاباد – بالویز ” سفیر -رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان گفت: طی دو ماهه سال جاری بیش از ۵۰۰ مورد تخلف کشف شده است 

به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز ،محمد دره وزمی ، افزود:  طی دو ماهه اول سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۵۶۵ مورد تخلف منجر به تشکیل پرونده کشف گردید.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اظهار داشت : در فروردین و اردیبهشت  در مجموع ۱۷ هزارو ۷۵۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

“محمد دره وزمی”  با بیان کشف ۵۶۵ مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان کرد: در این رابطه ۴۸۶فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی ادامه داد : عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع ۳۲ میلیاردو ۹۳۰ میلیون و ۴۲۵هزار ۲۲۷ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۲ هزارو ۳۷۸ مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها ۱۶۶ مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

دره وزمی در پایان یادآور شد: شهروندان  می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و…. واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی “ بالویز – ۹۹/۰۳/۲۶ – د – ۲۱:۱۸

رحیم بایزیدی
تازه ترین نوشته های رحیم بایزیدی (دیدن همه)