بر اساس گزارشات اخیرشهرســـتانی وضعـــیت سفید در آذربایجان‌غربی وجــــود نــــدارد

مهاباد – بالویز ” سفیر“مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا گفت : شهرســـتانی با وضعـــیت سفید در آذربایجان‌غربی وجــــود نــــدارد به گزارش سرویس اجتماعی  ،پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز” علی احمد آقاپور  در هجدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار اشت : بر اساس گزارشات اخیر از ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، […]

مهاباد – بالویز ” سفیر“مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا گفت : شهرســـتانی با وضعـــیت سفید در آذربایجان‌غربی وجــــود نــــدارد

به گزارش سرویس اجتماعی  ،پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز” علی احمد آقاپور  در هجدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار اشت : بر اساس گزارشات اخیر از ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، شهرستانی با وضعـــیت سفید در آذربایجان‌غربی وجود ندارد.

سفید بودن وضعیت یک شهر مبنی بر پاک سازی کامل آن شهر از ویروس کرونا نیست بلکه میزان شیوع پایین بوده و مردم باید فاصله گذاری اجتماعی خود را رعایت کنند.

کل کشور با کمبود دستکش مواجه است چرا که در مجموع سه کارخانه تولید وجود دارد و سهمیه اختصاص یافته برای هر استان نیز به ترتیب اولویت پس از تامین نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و دستگاه‌های اجرایی با شرایط خاص، درصورت وجود تعداد مازاد، برای استفاده عمومی بین داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم پزشکی توزیع می‌شود.

داروخانه‌ها نیز موظف به فروش این دستکش‌ها با قیمت مصوب دولتی هستند و مردم در صورت مشاهده فروش با قیمت بالا از طریق داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم پزشکی به معاونت غذا و دارو اطلاع دهند.

نحوه و قیمت فروش دستکش در سایر اماکن و فروشگاه‌ها بر عهده سازمان صمت بوده و مردم اگر شکایتی دارند به این سازمان اطلاع دهند.

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز ” – ۹۹/۰۳/۰۱ – ۱۴:۱۸

رحیم بایزیدی
تازه ترین نوشته های رحیم بایزیدی (دیدن همه)