ارسال کمک‌های بشردوستانه پاکستان به ایران

پاکستان محموله کمک‌های بشردوستانه خود را به منظور امدادرسانی به سیل‌زدگان به ایران فرستاد. به گزارش بالویز و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ پاکستان محموله کمک‌های بشردوستانه خود را به منظور امدادرسانی به سیل‌زدگان به ایران فرستاد. سازمان مدیریت بحران پاکستان به درخواست عمران خان نخست وزیر این کشور یک محموله ۳۲ تنی کمک‌های بشردوستانه […]

پاکستان محموله کمک‌های بشردوستانه خود را به منظور امدادرسانی به سیل‌زدگان به ایران فرستاد.

به گزارش بالویز و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ پاکستان محموله کمک‌های بشردوستانه خود را به منظور امدادرسانی به سیل‌زدگان به ایران فرستاد.

سازمان مدیریت بحران پاکستان به درخواست عمران خان نخست وزیر این کشور یک محموله ۳۲ تنی کمک‌های بشردوستانه را برای کمک به سیل‌زدگان در ایران ارسال کرده است.

بنابر اعلام سفارت پاکستان در ایران، این محموله شامل ۵۰۰ چادر، ۲۵۰۰ پتو و بسته‌های کمک‌های اولیه است که به ایران تحویل داده می‌شود و اولین بخش آن، صبح روز چهارشنبه (امروز) به شهر اهواز فرستاده شده است.

پس از آنکه سیل بخش‌های زیادی از کشورمان را در بر گرفت، برخی کشورها ازجمله، کویت، فرانسه، روسیه، آلمان، سوئد و سوئیس کمک‌هایی را برای امدادرسانی به مردم به کشورمان در مناطق سیل زده فرستادند.