ازدواج به سبک کرونایی هم رونمایی شد

مهاباد- بالویز( سفیر) پلیس عراق در دوره شیوع کرونا و با توجه به اعمال محدودیت های رفت و آمد ،خدمات ازدواج و عروس‌کشان عرضه می‌کند. به گزارش سرویس خبری وبگردی ،پایگاه تحلیلی ” بالویز و به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه ، با توجه به اعمال محدودیت‌های رفت و آمد در عراق برای مقابله با […]

مهاباد- بالویز( سفیر) پلیس عراق در دوره شیوع کرونا و با توجه به اعمال محدودیت های رفت و آمد ،خدمات ازدواج و عروس‌کشان عرضه می‌کند.

به گزارش سرویس خبری وبگردی ،پایگاه تحلیلی ” بالویز و به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه ، با توجه به اعمال محدودیت‌های رفت و آمد در عراق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، نیروهای امنیتی و پلیس عروس و دامادها را تا خانه بخت بدرقه می‌کنند.

بر اساس این گزارش، یک داماد عراقی طی تماسی با نیروی پلیس پیشگیری عراق خواستار کمک به اتمام مراسم ازدواج از طریق انتقال همسرش به خانه مشترک‌شان شد.

این داماد به مسئولان پلیس گفت، با توجه به منع رفت و آمد در شهر، انجام چنین کاری برایش میسر نیست و آنها باید به او کمک کنند.

ماموران پلیس عراقی هم که ظاهراً از این ایده بدشان نیامده بود به جای اعزام یک خودرو پلیس به خانه پدر عروس برای انتقال او به خانه داماد، با گل‌آرایی خودروهای خود و تدارک گروه موسیقی، کارناوالی در شهر دیوانیه برپا کردند

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۱/۲۴ – (۹:۳۰)

رحیم بایزیدی
Latest posts by رحیم بایزیدی (see all)