صحبت‌های اولین زن داوطلب حامل واکسن کرونادر جهان

مهاباد – بالویز (سفیر) صحب های اولین زن حامل  واکسن کرونا در جهان  که با تزریق واکسن کرونا نام خود را دردنیا  ثبت کرد  به گزارش سرویس بین المللی ،پایگاه خبری تحلیلی “ بالویز ” اولین زن داوطلب امریکایی که حاضر شد بدنش میزبان اولین واکسن کووید ۱۹ باشد ” جنیفر هالر ” نام دارد […]

مهاباد – بالویز (سفیر) صحب های اولین زن حامل  واکسن کرونا در جهان  که با تزریق واکسن کرونا نام خود را دردنیا  ثبت کرد 

به گزارش سرویس بین المللی ،پایگاه خبری تحلیلی “ بالویز ” اولین زن داوطلب امریکایی که حاضر شد بدنش میزبان اولین واکسن کووید ۱۹ باشد ” جنیفر هالر ” نام دارد

در شرایطی که کشورهای زیادی در جهان در تلاش برای تولید واکسن کرونا هستند، یک زن داوطلب آمریکایی یکی از اولین حاملان ویروس ضعیف شده آن جهت آزمایش این واکسن لقب گرفت.

به نقل از شبکه تلویزیونی العربیه، جنیفر هالر که بدنش میزبان اولین واکسن کووید ۱۹ در جهان است، گفت: امیدوار است با این کار واکسن بیماری هر چه زودتر ساخته شده و منجر به نجات جان مردم شود.

او در جریان یک گفتگوی تلویزیونی در مورد رفتارهای روزمره‌اش بعد از تزریق واکسن گفت دمای بدن خود را به طور مستمر می‌سنجد و هر نشانه جانبی را به طرف های ذیربط اطلاع می‌دهد.

این زن ۴۳ ساله در مورد احتمال آثار جانبی احتمالی این واکسن هم اعلام کرد آماده هر احتمالی است و با وجود آن که اولین انسانی است که این واکسن وارد بدنش شده، اما احساس ترس ندارد.

هالر تاکید کرد: اکنون ویروس کرونا را در بدنش دارد از این رو نگرانی از بابت مبتلا شدن به این ویروس را هم نخواهد داشت

مهاباد- پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۱/۰۳