مردم هنوز بحران کرونا را جدی نگرفته اند

مهاباد- بالویز ( سفیر) تداوم روند فعلی همکاری مردم باعث تشدید تلفات کرونا می شود، مردم هنوز بحران کرونا را جدی نگرفته اند به گزارش سرویس سیاسی ،پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز ” استاندار آذربایجان غربی ، گفت : بخشی از جامعه هنوز بحران کرونا را جدی نگرفته اند و با تداوم این روند قطعا […]

مهاباد- بالویز ( سفیر) تداوم روند فعلی همکاری مردم باعث تشدید تلفات کرونا می شود، مردم هنوز بحران کرونا را جدی نگرفته اند

به گزارش سرویس سیاسی ،پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز ” استاندار آذربایجان غربی ، گفت : بخشی از جامعه هنوز بحران کرونا را جدی نگرفته اند و با تداوم این روند قطعا باعث تشدید تلفات کرونا در زمینه های انسانی، اجتماعی و اقتصادی می شود.

محمدمهدی شهریاری در نخستین لحظات پس از تحویل سال نو در قرارگاه دانشگاه علوم پزشکی برای مبارزه با کرونا ضمن تبریک سال نو و قدردانی از تلاش کادر درمانی و پزشکی در خط مقدم مبارزه با کرونا تصریح کرد: اگر مردم همکاری لازم را با دستور العمل های ستاد ملی و استانی بویژه در ممانعت از ترددهای غیرضروری و مسافرت نداشته باشند به طور قطع کرونا کشته های بیشتری به همراه دارد.

وی افزود: با تداوم این روند و بی توجهی عده ای مانع از ورود مسافر به استان خواهیم شد چرا که روند شیوع بیماری کرونا صعودی است.

شهریاری گفت: با تصمیم اتخاذ شده  پاساژ و بازارها تا ۱۵ فروردین تعطیل شده است و از مسافران نوروزی درخواست کرد که به استان سفر نداشته باشند چرا که محدودیت ها به ممنوعیت تبدیل می شود.

وی با اشاره به اینکه ما مسافر نوروزی را پذیرش نمی کنیم ،گفت : تلفات دید و بازدید های نوروزی و ترددهای غیر ضروری دو هفته دیگر مشخص می شود لذا درخواست می کنیم مردم به پویش ۲۹۱۴ ملحق شوند و در خانه ها بمانند.

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی بالویز – ۹۹/۰۱/۰۳