پس از یک عمر تلاش جهادی

آیت‌الله رییسی در جوار ثامن الحجج(ع) آرام گرفت

۱۹:۲۵ دقیقه آیت‌الله رییسی در جوار مضجع نورانی ثامن الحجج(ع) آرام گرفت.

مهاباد/بالویز/سیاسی/آیت‌الله رییسی در جوار مضجع نورانی ثامن الحجج(ع) آرام گرفت.

به گزارش سایت خبری بالویز، مشهد پس از چشم‌انتظاری چندروزه برای خادم‌الرضا، شهید جمهور،آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی،برای پیشواز از پیکر پاک او آغوش گشوده است.  تا فرزند محبوب خود را تا خانه ابدی‌اش در جوار مضجع شریف ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) مشایعت کند.

هزاران نفر از مردم مشهد و استان خراسان رضوی به همراه زائران و مجاوران بارگاه منور امام مهربانی‌ها،حضرت‌رضا (ع) از ساعت‌ها پیش به انتظار نشسته‌‌بودند.  تا با چشمان اشک بار و دل‌های پر از درد و آه فراق برای آخرین بار با رئیس جمهور محبوب خود وداع کنند.

مردم مشهدالرضا،دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی و نیز استان‌های همجوار حماسه‌ای دیگر از حضور خود را بر تاریخ این سرزمین خلق کردند.

حضور گسترده و کم سابقه مردم در خیابان‌های مشهد جهت مراسم تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور شهید مملو از جمعیت بود.

مردم شهیدپرور مشهد و شهرهای نزدیک به آن مانند قوچان،چناران،گلبهار،بینالود،فریمان نیشابور،سبزوار،تربت حیدریه و دیگر شهرهای استان نیز حضور داشتند.

از همان ابتدای صبح مردم دوستدار آیت الله رئیسی در فرودگاه‌ و خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی و همچنین بارگاه منور امام رضا(ع) به انتظار پیکر سید محرومان نشسته بودند. تا بتوانند پیکر مطهر او را بر دوش‌گرفته و تا خانه ابدی‌اش در جوار حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) مشایعت کنند.

۱۹:۲۵ دقیقه آیت‌الله رییسی در جوار مضجع نورانی ثامن الحجج(ع) آرام گرفت.

پیکر خادم الرضا(ع) و سید محرومان شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی با مشایعت تاریخی ملت ایران در خطه خورشید و در مشهدالرضا، شهر شهادت، در رواق «دارالسلام» حرم علی بن موسی الرضا(ع) و در آغوش سلطان مهربانی‌ها و ضامن آهو به خاک سپرده شد و آرام گرفت.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۳/۰۳/۰۴-۰۰:۱۵:۲۰/خبر۴۲۴۸/کدخبر۲۰۳۰۳/ ج۹۸/

رحیم بایزیدی
Latest posts by رحیم بایزیدی (see all)