فرمانده انتظامی مهاباد

کشف ۸ قبضه سلاح غیر مجاز در مهاباد

در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و با هماهنگی مرجع قضایی، طرح رعد با هدف جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در این شهرستان آغاز شده است

مهاباد/بالویز/فرمانده انتظامی مهاباد از کشف ۸ قبضه سلاح غیر مجاز در مهاباد خبر داد و گفت:با اجرای طرح رعد در این شهرستان ۸ قبضه سلاح غیر مجاز کشف و ضبط شد.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز”سرهنگ محمد توحیدی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و با هماهنگی مرجع قضایی، طرح رعد با هدف جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز، پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در این شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی این انتظامی به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به کشف ۶ قبضه اسلحه شکاری و ۲ قبضه سلاح کلت کمری مقادیری فشنگ در این طرح افزود: در این راستا ۵ نفر دستگیر و متهمان ضمن اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: با توجه به نزاع و درگیری جوانان که اکثرا منجر به تیراندازی و بعضا به قتل یا مجروح شدن دیگران می‌شود و یا بعضی از خودکشی‌ها با اسلحه صورت می‌گیرد به شهروندان توصیه کرد از نگهداری سلاح و مهمات غیر مجاز در منزل خودداری کنند و والدین نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۱/۰۵/۱۷-۰۷:۱۸:۴۵/خبر ۳۳۹۸/کدخبر ۱۶۳۸۴/د