سرپرست فرمانداری شهرستان مهاباد

تصفیه خانه شهرک صنعتی مهاباد کلنگ زنی شد

با مشخص شدن پیمانکار راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه با قراردادی ۱۶ ماهه به پایان خواهد رسید

مهاباد/بالویز/سرپرست فرمانداری شهرستان مهاباد گفت:نخستین دستاورد سفر رئیس جمهور به مهاباد با کلنگ زنی مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی این شهرستان محقق شد.

به گزارش سرویس اقتصادی،پایگاه خبری بالویز”امیر قادری”در مراسم کلنگ زنی این طرح که با حضور میثاقی معاون پارلمانی وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکتهای صنعتی ایران، مدیرکل شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و شماری از مسئولان این شهرستان برگزار شد،اظهار داشت:عملیات اجرایی این طرح مهم با تخصیص ۴۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور برای احداث مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی این شهرستان آغاز شده است.

سرپرست فرمانداری مهاباد،تصریح کرد:با مشخص شدن پیمانکار راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه با قراردادی ۱۶ ماهه به پایان خواهد رسید و تصفیه پساب شهرک صنعتی مهاباد به طور کامل انجام خواهد شد.

وی افزود:با افتتاح این پروژه ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی این شهرستان به سه هزار و ۲۰۰ متر مکعب در روز و بیش از سه برابر ظرفیت قبلی خود خواهد رسید.

“قادری” با بیان اینکه در آینده نزدیک ۲۰۰ هکتار از اراضی اطراف شهرک صنعتی مهاباد به محدوده این شهرک افزوده خواهد شد،عنوان کرد:راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه جزء نیازهای اصلی شهرستان بود که با وعده رئیس جمهور عملیات اجرایی آن پس از سالها آغاز شد.

وی تاکید کرد:تمام دستگاههای ذیربط در راستای الحاق اراضی در نظر گرفته شده به محدوده شهرک صنعتی موظف به همکاری هستند تا هرچه سریع تر زمینه رونق تولید و اشتغالزایی با توسعه شهرک فراهم شود.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۱/۰۳/۱۸-۰۸:۰۳:۱۰/ خبر ۳۳۳۳/کد خبر ۱۶۱۱۷/ چ