پیام تقدیر و تشکر

مسئولان مهاباد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کردند

مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان است.

مهاباد/بالویز/امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیام مشترکی از حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش سرویس سیاسی،پایگاه خبری بالویز”متن پیام مسئولان مهاباد” به شرح زیر است:

حضور حماسی و شکوهمند مردم مؤمن و انقلابی مهاباد در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری بر تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه افزود و این حضور باشکوه و دشمن شکن که در لبیک به ندای تاریخی امام راحل (ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب شکل گرفت، بار دیگر وحدت، همدلی و هوشیاری امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را به نمایش گذاشت.

مهاباد امروز شاهد خلق حماسه ای دیگر بود و مردم مومن و روزه دار مهاباد بعد از ۲ سال وقفه به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا، ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوار هستند.

در این حضور همه دوش به دوش هم فریاد ‘مرگ بر اسرائیل’ و ‘مرگ بر آمریکا’ را سر دادند و به دنیا این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان است.

در پایان این پیام ، ضمن تحسین و ارج نهادن به شور و شعور راهپیمایان روز جهانی قدس، از آحاد اقشار مردم فهیم و با ایمان مهاباد که با ترسیم چهره زیبایی از اتحاد و بصیرت مسلمانان، موجبات عجز و هراس بیش از پیش دشمنان زبون اسلام را فراهم کردند، قدردانی شده است.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۱/۰۲/۱۰- ۰۸:۱۵:۱۲/ خبر ۳۲۹۴/کدخبر۱۵۹۳۹/ش