معاون وزیر راه و شهرسازی:

شرایط ثبت نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن

بانوان مجرد بالای ۳۵ سال که به عنوان خود سرپرست هستند هم می‌توانند در سامانه ثبت نام کنند.

مهاباد/بالویز/معاون وزیر راه و شهرسازی،گفت:ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن با وجود آنکه کمتر از یک ماه از ابلاغ طرح جهش تولید مسکن شروع شده بود، آغاز شد.

به گزارش سرویس اقتصادی،پایگاه خبری بالویز“محمود محمودزاده”با اعلام این خبر افزود: این تعهد دولت به متقاضیان بود که ما توانستیم کمتر از یک ماه آن را به یاری خداوند، اجرا کنیم.

معاون وزیر راه و شهر سازی اظهارداشت:از ابتدای ساعت ۱۲دیروز بیش از ۱۰ هزار نفر موفق شدند، در سامانه ثمن ثبت نام کنند.

او با بیان اینکه متقاضیان در انجام ثبت نام عجله نداشته باشند، چراکه فرصت برای ثبت نام تا یک ماه آینده وجود دارد،تصریح کرد:عجله برای ثبت نام در این طرح باعث کند شدن ورود به سایت می‌شود. یک ماه بعد از تکمیل مراحل ثبت نام برای متقاضیان پالایش اطلاعات متقاضیان شروع می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:بانوان مجرد بالای ۳۵ سال که به عنوان خود سرپرست هستند هم می‌توانند در سامانه ثبت نام کنند.

“محمود زاده”افزود: افراد و مجردهای معلول ذهنی و جسمی و حرکتی که تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و سن آن‌ها بالای ۲۰ سال است و همچنین برای نخبگان علمی شرایط جدیدی را پیشنهاد داده ایم که تمامی آن‌ها در صفحه ابتدای سایت ذکر شده است.

“محمود زاده” بیان کرد:برای تمام افرادی که در طرح‌های حمایتی قبل ثبت نام کرده بودند و پروژه در حال اجرا دارند، هر مزیتی که وجود دارد مشمول طرح‌های قبلی می‌شود و تفاوتی بین استفاده افراد از مزیت‌های این طرح با طرح‌های قبلی وجود ندارد.

او تاکید کرد:پس از صدور پروانه ساختمانی بین ۱۸ ماه تا دو سال زمان برای ساخت این واحد‌ها نیاز است، اما این به آن شرط است که آورده متقاضیان در تاریخ مقرر شده، تکمیل شود.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۰/۰۷/۲۹- ۱۱:۱۲:۵۴ / خبر ۲۹۵۴/ کد خبر ۱۴۲۹۳/ پ