پیام فرماندار مهاباد به مناسبت روز جهانی قدس

مهاباد/بالویز/معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت. به گزارش سرویس سیاسی،پایگاه خبری بالویز،در پیام” عارف خدرلو”معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، آمده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان،با نام روز قدس مزین شده است تا تدبیر اندیشمندانه امام راحل […]

پیام فرماندار مهاباد به مناسبت روز جهانی قدس

مهاباد/بالویز/معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت.

به گزارش سرویس سیاسی،پایگاه خبری بالویز،در پیام” عارف خدرلو”معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، آمده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان،با نام روز قدس مزین شده است تا تدبیر اندیشمندانه امام راحل در ایجاد همدلی و هم زبانی مسلمانان سراسر دنیا فارغ از ملیت،رنگ و فرهنگ، که مظلومیت و آزادگی را فریاد می‌زنند، محقق گردد.

ندای حریت مسلمانان جهان در تظلم خواهی از مردم رنج کشیده فلسطین سالهاست که خواب از چشمان غاصبان جنایتکار زدوده و آشفتگی خیال صهیونیسم و استکبار را رقم زده است. این روز مقدس، موجبات انسجام و یکدلی مومنان و مسلمانان در اقصی نقاط این کره خاکی را بوجود آورده و مایه دلگرمی مضاعف فلسطینیان شریف است.

 روزی خواهد رسید که با اتحاد مسلمانان، بیت المقدس، نخستین قبله‌گاه مسلمین و جایگاه معراج پیامبر گرامی اسلام (ص) و نماد مقاومت، ایستادگی و مبارزه علیه ظلم، رنگ آزادی را خواهد دید و مرهمی بر آلام مردان و زنان دردمند و کودکان بی‌گناه و بی‌پناه فلسطین خواهد بود. اینجانب ضمن آرزوی قبولی عبادات و طاعات همه مومنان، فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس را گرامی داشته، از خدای منتقم، سربلندی و پیروزی مسلمین جهان در همه عرصه‌ها، نابودی رژیم اشغالگر قدس، احیای آزادی و آرامش مظلومان جهان بالاخص مردم ستمدیده فلسطین را مسئلت می‌نمایم.

مهاباد/بالویز/۱۴۰۰/۰۲/۱۷ – ۱۰:۳۹:۵۴ / خبر ۲۶۰۱ / کد خبر ۱۲۲۹۰ /ج