قاتل نامرئی جان دو شهروند مهابادی را گرفت

مهاباد/بالویز/مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد،گفت:دو شهروند مهابادی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند. به گزارش سرویس حوادث،پایگاه خبری بالویز“رحمان احمدی”با اعلام این خبر افزود:طی تماس تلفنی از سوی همشهریان در ساعت ١٩:٣٠ روز پنجشنبه، مبنی بر گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان طالقانی […]

قاتل نامرئی جان دو شهروند مهابادی را گرفت

مهاباد/بالویز/مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد،گفت:دو شهروند مهابادی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.

به گزارش سرویس حوادث،پایگاه خبری بالویز“رحمان احمدی”با اعلام این خبر افزود:طی تماس تلفنی از سوی همشهریان در ساعت ١٩:٣٠ روز پنجشنبه، مبنی بر گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان طالقانی شرقی (منطقه آش مام احمد)،همکاران سازمان بلافاصله به محل حادثه  اعزام شدند.

“رحمان احمدی”اظهار داشت:ماموران این سازمان پس از رسیدن به محل حادثه متوجه دو جوان ۲۱ و ۲۳ ساله که بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داده بودند،شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد،تصریح کرد:عدم پاسخ دهی تلفن از طرف خانواده ها موجب نگرانی خانواده آنها شد که با مراجعه برادر یکی از آنها و شکستن پنجره به منزل وارد می شود.

“احمدی”با اشاره به اینکه علت حادثه در دست اقدام و بررسی است،از شهروندان درخواست کرد:با توجه به وزش باد شدید،از سالم بودن دودکش بخاری و ابگرمکن اطمینان حاصل فرمایند و از وسایل گازسوز استاندارد استفاده کنند.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۲/۲۳ – ۰۸:۰۵:۱۱ / کد خبر ۲۴۳۰ / ش