ورود پلاک غیر بومی بە ارومیە ممنوع شد

مهاباد/بالویز/ ستاد كرونای شهرستان اروميه طی انتشار اطلاعیه ای ورود پلاک غیر بومی بە ارومیە ممنوع را اعلام کرد. به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،متن اطلاعیه منتشره شده ستاد کرونای شهرستان ارومیه به شرح زیر است. به آگاهی مردم شريف شهرستان اروميه می رساند؛ متاسفانه شاهد اوج گيری مجدد ويروس كرونا در شهرستان هستيم و […]

ورود پلاک غیر بومی بە ارومیە ممنوع شد

مهاباد/بالویز/ ستاد كرونای شهرستان اروميه طی انتشار اطلاعیه ای ورود پلاک غیر بومی بە ارومیە ممنوع را اعلام کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز،متن اطلاعیه منتشره شده ستاد کرونای شهرستان ارومیه به شرح زیر است.

به آگاهی مردم شريف شهرستان اروميه می رساند؛ متاسفانه شاهد اوج گيری مجدد ويروس كرونا در شهرستان هستيم و با توجه به وضعيت نارنجی شهر اروميه، در اجرای مفاد طرح جامع مديريت هوشمند در اين وضعيت و بر مبنای مصوبات ستاد ملی و استانی كرونا، محدوديت های ابلاغی در وضعیت نارنجی از جمله؛ تعطيلی كامل مشاغل گروه ۳ و ۴، تعطيلی مراسم های آئينی و مذهبی و نيز ممنوعيت ورود پلاک های غيربومی به شهرستان و ممنوعيت تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۳ صبح، دوركاری كاركنان دستگاههای غيرضرور به ميزان ۵۰ درصد، اجرای پروتكل های بهداشتی مشاغل گروههای ۱ و ۲ و محدوديت های ورود به باغ رضوان اجرايی شده است.

در همین راستا رعايت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده همه شهروندان عزیز از ماسک، پرهيز از تجمعات، دورهمی ها و ميهمانی ها برای حفظ سلامتی عموم مردم مورد تأکید است.

از همه شهروندان ارجمند تقاضا داريم در اجرای محدوديت ها و الزامات فوق کما فی السابق همكاری لازم را داشته باشند.

ستاد كرونای شهرستان اروميه

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۲/۰۸- ۱۶:۴۵:۲۳/ کد خبر ۲۳۸۴ / ج