انگشتان دست نوجوان جوانرودی بر اثر مواد منفجره دست ساز قطع شد

مهاباد/ بالویز/فرمانده انتظامی جوانرود از قطع انگشتان دست یک نوجوان ۱۴ ساله در این شهرستان به دنبال ساخت مواد منفجره خبر داد. به گزارش سرویس حوادث ،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ هوشنگ مبارکی” اظهار داشت:پس از وقوع یک مورد حادثه منجر به جرح در جوانرود و اعزام مجروح به بیمارستان حضرت رسول (ص) این شهر، موضوع به […]

انگشتان دست نوجوان جوانرودی بر اثر مواد منفجره دست ساز قطع شد

مهاباد/ بالویز/فرمانده انتظامی جوانرود از قطع انگشتان دست یک نوجوان ۱۴ ساله در این شهرستان به دنبال ساخت مواد منفجره خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث ،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ هوشنگ مبارکی” اظهار داشت:پس از وقوع یک مورد حادثه منجر به جرح در جوانرود و اعزام مجروح به بیمارستان حضرت رسول (ص) این شهر، موضوع به پلیس گزارش شد.

“سرهنگ مبارکی”افزود: پس از حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد نوجوان ۱۴ ساله‌ای در منزل مسکونی خود مشغول ساخت مواد منفجره برای چهارشنبه آخر سال بوده که ناگهان مواد در دستان وی منفجر می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود ادامه داد:بر اثر این انفجار متاسفانه انگشتان دست چپ و انگشت شست دست راست این نوجوان قطع و کف دستانش نیز دچار آسیب می‌شود.

“سرهنگ مبارکی” در پایان با اشاره به کشف بیش از ۳۰ هزار مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان در روز‌های اخیر، از خانواده‌ها خواست بیش از پیش مراقب فرزندان خود باشند تا دچار حوادث تلخ این چنینی نشوند.

جوانرود در استان کرمانشاه واقع شده است.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/ ۹۹/۱۲/۰۸/-۱۲:۰۳:۵۲/ کد خبر ۲۳۸۳ / ج