کشف بیش از ۳ هزار قرص غیر مجاز در مهاباد

مهاباد/بالویز/فرمانده نیروی انتظامی مهاباد،گفت:ماموران انتظامی این شهرستان ۳ هزار و ۶۹۰ قرص روان گردان را ،حین کنترل خودروهای عبوری از یک دستگاه مینی بوس کشف کردند. به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ محمد توحیدی” اظهار داشت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور مهاباد -سردشت به یک دستگاه مینی بوس […]

کشف بیش از 3 هزار قرص غیر مجاز در مهاباد

مهاباد/بالویز/فرمانده نیروی انتظامی مهاباد،گفت:ماموران انتظامی این شهرستان ۳ هزار و ۶۹۰ قرص روان گردان را ،حین کنترل خودروهای عبوری از یک دستگاه مینی بوس کشف کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی،پایگاه خبری بالویز“سرهنگ محمد توحیدی” اظهار داشت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور مهاباد -سردشت به یک دستگاه مینی بوس فیات مشکوک شده و با رعایت موازین شرعی، قانونی و رعایت حقوق شهروندی آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از مینی بوس متوقف شده، موفق به کشف ۳ هزار و ۶۹۰ قرص روان گردان غیرمجاز (متادون) با مارک، که به طور ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کسف کردند.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه مینی بوس فیات توقیف و یک نفر متهم با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

مهاباد/پایگاه خبری بالویز/۹۹/۱۱/۰۷-۰۸:۱۰:۵۱/س