شورای آموزشی دانشگاه ارومیه در ارتباط با نحوه تداوم ترم جاری اطلاعیه صادر کرد

مهاباد – بالویز ” سفیر “ – شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه در ارتباط با نحوه تداوم ترم جاری ( ترم دوم ۹۸-۹۹) اطلاعیه صادر کرد 

به گزارش سرویس اجتماعی ، پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز “ برابر اطلاعیه صادره دانشگاه ، مقرر شد ،کلاس های نظری تمامی مقاطع تحصیلی تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار شوند.

همچنین مقرر گردید دروس عملی و آزمایشگاهی که به تشخیص شورای آموزشی دانشکده مربوطه، می تواند به صورت مجازی برگزار گردند، حداکثر تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه ارائه و تدریس شوند.

دروس عملی و آزمایشگاهی که به تشخیص شورای آموزشی دانشکده مربوطه، الزاما بایستی به صورت حضوری برگزار شوند، از اول تیرماه ۱۳۹۹ تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ برگزار خواهند شد. شرکت در کلاس های حضوری و واحدهای عملی و کارگاهی به صورت اختیاری خواهد بود.

دانشجویان در مدت حضور در دانشگاه، شخصا مسئول رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود و تهیه لوازم بهداشتی از جمله دستکش، ماسک و محلول های ضدعفونی به عهده دانشجویان خواهد بود.

دانشگاه در مدت حضور دانشجویان تنها مسئول تامین خوابگاه، سرویس رفت و برگشت و جیره خشک مواد غذایی خواهد بود. برنامه ریزی و لیست دروس از طریق گروه آموزشی مربوطه همراه با آمار دانشجویان تا آخر خرداد ماه ۱۳۹۹ به معاونت آموزشی دانشگاه اعلام خواهد شد.

مدیران محترم گروه های آموزشی در بازه زمانی اول تیرماه تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ برنامه آزمون های مجازی دوره کارشناسی را با لحاظ کردن مدت زمان لازم برای اخذ آزمون از همه دانشجویان تنظیم و به اطلاع اساتید و دانشجویان برسانند.

تشخیص نحوه ارزیابی نهایی بر عهده استاد درس می باشد.

تشخیص نحوه برگزاری آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، با اساتید محترم می باشد. اگر تشخیص به صورت آزمون حضوری باشد، گروه های آموزشی و اساتید مربوطه مسئول برنامه ریزی و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشند .

حذف اضطراری برای دانشجویان مقطع کارشناسی از روز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ لغایت ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ از طریق سامانه سما – مدیریت درخواست ها امکان پذیر می باشد، مشروط بر اینکه واحدهای باقیمانده بعد از حذف اضطراری، از ۱۰ واحد کمتر نباشد.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که متقاضی دفاع از پایان نامه به صورت حضوری می باشند با ارائه درخواست کتبی به دانشکده مشروط به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و بدون دعوت مهمان، مجوز دفاع حضوری خود را از دانشکده مربوطه دریافت نمایند.

گروه های آموزشی موظف هستند برنامه ریزی و مقدمات برگزاری آزمون جامع، در تیرماه را با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم نمایند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه

مهاباد – پایگاه خبری تحلیلی ” بالویز – ۹۹/۰۳/۱۵ – ۱۲:۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.